Поліграфічні послуги ONLINE

Пн - Пт:

9:15 - 18:00

044 223-29-39

096 223-29-39

Друкарня має нову адресу, нові ціни та нову назву! Переходьте на новий сайт друкарні

Конвертуємо  у  PDF

Якщо загуглити "Чому зповзають документи Word, Excele, PawerPoint" - ви отримаєте безліч статей. Форуми переповнені теоріями стосовно впливу на документи різних версій шрифтів, різних версій системи Windows, різних плагінів та навіть різних драйверів принтерів. Та наша задача - не вивчати усі причини, а знайти шлях коректно надрукувати наш диплом, дисертацію, проект, і тут необхідно усвідомити головне:

Документи Word, Excele, PawerPoint можуть по-різному відкриватися на різних комп'ютерах - зповзати. Виправляти зповзання документів у типографії вимагає часу та оплати користування комп'ютером типографії (20 грн.). Але зповзанням легко запобігти перевівши документ, перед подачею в типографію - в PDF.

Як  зберегти  документ  у  PDF?

  •  Оперативно
  •  Доставка: Київ, Україна.

В інтернеті є безліч конверторів, які безкоштовно переведуть Ваш документ в PDF за секунди майже з будь-якої програми. Оберіть той, який буде зручний Вам і збережіть його у закладках. Якщо Ви часто працюєте з Word, Excele, PawerPoint - він стане Вашим незамінним помічником.

При збереженні документу на ПК, також, можна обрати позицію з меню "зберегти документ в PDF". Операційна система Windows, в контекстному меню (права кнопка миші на документі) теж дає змогу створити PDF. У PDF можна конвертувати імітуючи процес друку - у вікні вибору прінтера обрати "створення PDF".

Чиєю відповідальністю є "зповзання" документу?

Тут треба чітко розуміти, що є послуги друку, які надає типографія і є роботи по оформленню документу, якими займається замовник самостійно. Проблема "зповзання" - є проблемою документу, тому типографія не несе жодної відповідальності за те, що Ваші абзаци в надрукованому документі можуть виглядати не так, як виглядали у Вас на домашньому ПК.

Ігнорувати рекомендації типографії по захисту Вашого документу від зповзання - не у Ваших інтересах. Не очікуйте, що співробітники типографії, в терміновому режимі, залишать свої прямі обов'язки і будуть допомагати доводити до коректного вигляду Вашу роботу. Їм не дозволяється цього робити. Корегуванням документів може займатися тільки дизайнер в нетнрміновому порядку (1 день) та на платній основі.

Чи можуть співробітники типографії зробити PDF?

Звісно, можуть! Але в цьому немає сенсу. Бо якщо документ на комп'ютері типографії вже "зповз", то таким самим "кривеньким" буде і згенерований PDF.

Друк із Excele чи AutoCAD.

Документи, наприклад, в Excele чи AutoCAD не можуть прийматися до друку типографією. Але ці документи можна перевести в PDF та без проблем надрукувати.

Перевірка.

Уважно перевіряйте PDF перед подачею в типографію. Документ PDF друкуватиметься так, як він згенерувався, а не так, як виглядав вихідний документ. Пробуйте різні конвертори.

Поліграфічні послуги

Друк креслень терміново

Креслення

  • Тираж: від 1 шт.
  • Ціна: від 15 грн.

Друкуємо креслення із PDF та AutoCAD. Також пропонуємо копіювання та сканування креслень.

Автореферати дисертацій Київ, методички

Брошури, автореферати

  • Тираж: від 1 шт.
  • Ціна: від 50 грн.

Друк авторефератів дисертації, методичок, конспектів лекцій, брошур в Києві.

Друк плакатів постерів афіш А3 А2 А1 А0

Плакати, постери

  • Тираж: від 1 шт.
  • Ціна: від 30 грн.

Друк та доставка плакатів, афіш, постерів. Широкоформатний якісний інтер'єрний друк.