Поліграфічні послуги ONLINE

Пн - Пт:

9:15 - 18:00

044 223-29-39

096 223-29-39

Друкарня має нову адресу, нові ціни та нову назву! Переходьте на новий сайт друкарні

Правила роботи типографії "Акцент".

 •  Оперативно
 •  Доставка: Київ, Україна.
 1. Вся інформація на даному сайті типографії "Друкарський дім "Акцент" - є достовірною.
 2. Клієнт може запросити додаткову інформацію оформивши запит через спеціальні форми сайту, що розміщені у розділах сайту присвячених відповідним послугам.
 3. Клієнт може замовити поліграфічні послуги online через форми сайту, що розміщені у розділах сайту присвячених відповідним послугам (посилання на форми замовлення розміщені на сторінці замовлень, в контактах типографії та на кожній сторінці у відповідності до послуги, яка на ній описується).
 4. Після обробки оператором клієнтського запиту в типографію, клієнт отримує на електронну пошту відповідь типографії. У такому листі, зазвичай, міститься відповідь типографії на питання клієнта та, якщо надаються матеріали для розрахунку, - розрахунок вартості замовлення, реквізити для його сплати, терміни його виконання.
 5. Замовлення клієнта передається до виконання після 100% його оплати.
 6. В процесі виконання замовлення з клієнтом тримає зв'язок відповідальний менеджер типографії. Комунікація, зазвичай, ведеться по E-mail, можуть надходити і телефонні дзвінки з типографії для уточнення спірних питань замовлення. Відповідальний менеджер, також, сповіщає про виконання замовлення.
 7. Отримати виконане замовлення можна в офісі типографії (біля метро Лівобережна, вул. Сверстюка, 11Б, оф. 611), кур'єром по місту Києву або "Новою поштою" по Україні.
 8. Якщо клієнт подає до друку власний макет (розроблений не типографією "Акцент", а сторонніми організаціями або самим клієнтом), клієнт одноособово несе відповідальність за якість макету.
 9. Якщо макет поліграфічної продукції поданий клієнтом не відповідає вимогам до макету типографії, типографія не несе відповідальності за спричинені цим дефекти.
 10. Перевірка та доопрацювання макету клієнта відповідно вимог до макетів типографії здійснюється дизайнером типографії за замовленням клієнта (не виконується по своїй волі чи на власний розсуд). Послуги дизайнера типографії не входять до вартості друку і оплачуються окремо.
 11. Менеджер типографії має право відмовити клієнту у обслуговуванні, якщо, на його думку, клієнт поводиться некоректно. Якщо на момент відмови в обслуговуванні клієнтом була внесена оплата - типографія повертає кошти, за які послуги ще не надавались. Якщо частина послуг вже була надана (як, наприклад, була проведена робота над макетом), з клієнта вираховується вартість наданої послуги.
 12. Правила роботи сайту не можуть змінюватись за проханням клієнта.

Низькі  ціни  на:

Наклейки, стікери, етикетки, друк на самоклейці, плівці

Наклейки, стікери

 • Тираж: від 1 А4.
 • Ціна: від 14 грн.

Виготовлення наклейок, стікерів, етикеток із паперу та плівки, прямокутних та фігурних.

Друк плакатів постерів афіш А4 А3 А2 А1 А0

Плакати, постери

 • Тираж: від 1 шт.
 • Ціна: від 30 грн.

Друк та доставка плакатів, афіш, постерів. Широкоформатний якісний цифровий друк.

Книги, презентації

 • Тираж: від 1 шт.
 • Ціна: від 20 грн.

Друк та брошурування пружиною презентацій. Документи до друку подавати в PDF.