Поліграфічні послуги ONLINE

Пн - Пт:

9:15 - 18:00

044 223-29-39

096 223-29-39

Друкарня має нову адресу, нові ціни та нову назву! Переходьте на новий сайт друкарні

Замовити  макетування

Якщо Ви знаєте чого хочете, можете самостійно написати текст для макету, знаєте розмір свого поліграфічного виробу, Вам не потрібна допомога маркетолога для побудови рекламної концепції чи коштовна консультація іншого спеціаліста - заповніть бриф для оформлення заявки в типографію і отримайте мінімальну ціну на макетування Вашої поліграфічної продукції. Якщо Ви не можете самостійно оформити заявку, якщо Вам потрібна допомога спеціаліста з реклами, перекладача, коректора, дизайнера, друкаря чи іншого спеціаліста - читайте інформацію нижче та заповніть простий запит в контактах типографії.

Бриф (заявка):

 

Додати лого, картинки, зразки
архівом до 15 МБ

Стилістика макету:

Орієнтація:

Використання сайту засвідчує згоду з правилами роботи сайту.
Інформація, що надається у брифі змінам не підлягає.

Як ведеться робота над макетом

 •   1-8 годин.
 •   Лівобережна, Київ, Україна.
 1. Обробляється бриф, заповнений клієнтом.
 2. Надається відповідь клієнту на електронну пошту з вартістю макетування, терміном виконання робіт та реквізитами для оплати.
 3. Після отримання оплати від клієнта, розробляється та надсилається на електронну пошту клієнту 2 варіанти макету на вибір. Клієнт має право внести 2 правки в обраний макет, які не змінюють макет концептуально.
 4. Після погодження макету клієнту надається його оригінал для подальшого використання макету клієнтом на власний розсуд.
Допомога спеціалістів
 •  Оперативно
 •  Доставка: Київ, Україна.

Інколи, замовник бажає, щоб йому не просто стилізовано оформили, у відповідності із вимогами для друку, надані ним тексти (це робить дизайнер), а бажає допомоги спеціалістів аби продумати ці тексти, закласти в поліграфічну продукцію не тільки стилістичну, а і смислову ідею. Часто, замовники бажають оформити макети на кількох мовах, бажають щоб тексти "вичитав" спеціаліст на наявність помилок та грамотної подачі.

Тут важливо розуміти, що перелічені послуги - це все окремі послуги окремих спеціалістів. Дизайнер працює з графікою, він не маркетолог, він не продумує рекламну стратегію. Маркетолог, в свою чергу, хоч і надає пропозиції по текстам, але не несе відповідальності за можливі в них граматичні помилки, на помилки вичитує тексти - коректор. А коректор, навряд чи, буде, також, і перекладачем.

Над дійсно хорошим макетом - багато роботи, починаючи із задумок, ідей та планування, закінчуючи вичиткою та аналізом виконаного. І тут вирішувати Вам, чи оплачувати цю всю кропітку роботу спеціалістам, чи максимально зробити самостійно (може, скориставшись безкоштовними порадами друзів та рідних), оплативши лише необхідне - роботу дизайнера по оформленню.

Поліграфічні послуги:

Цінники етикетки Київ

Цінники, етикетки

 • Тираж: від 1 шт.
 • Ціна: від 30 грн.

Типографія виготовляє цінники, етикетки як із паперу так і із самоклеючих матеріалів.

Наклейки, стікери, друк на самоклейці, друк на плівці

Наклейки, стікери

 • Тираж: від 1 А4.
 • Ціна: від 14 грн.

Виготовлення наклейок та стікерів із паперу чи плівки, прямокутних чи округлих форм.

Меню кафе ресторанів сети

Меню, карта бару

 • Тираж: від 1 шт.
 • Ціна: від 13 грн.

Друкуємо поліграфічну продукцію для кафе та ресторанів - меню, карти бару, сети, візитки.